Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
23 maj
Początek początku

emotions
Ksiega Myślicieli

Zostaw po sobie ślad

Jestem. Czuję. Oddycham. Czego się najbardziej boję? Samotności. Tego, że kiedyś nikomu nie będę potrzebna..


Lubisz?? Dodaj

68344

Linki
mój photoblog
wirtualne macierzyństwo
sklep
MTV
muzyka
ocenianie blogów
rysunki
moja M. ;*
mój blog z wierszami


Dawne czasy
2008
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień

Powered by Blog4u

23 maj

Dni wolne mi miją, a ja zajmuję się nie tym co trzeba. Ksiązki tylko na mnie czekają, a ja nic na to nie mogę poradzić. Ale dziś koniec, uczę się. Wczoraj nie mogłam. Posprzeczałam się z Nim. Na gadu oczywiście. Była już noc, lało jak cholera, a ja po każdej linijce tekstu czułam się coraz gorzej. Nie wiedziałam co mu napisać. Przypomniałam sobie jak to kiedyś o niego płakałam i od razu łzy w oczach. Siedziałam tak przy komputerze, patrzyłam co mi pisze i nie mogłam wystukać na klawiaturze ani jednego zdania! I co zrobiłam? Złapałam pierwszą lepszą bluzę i pobiegłam przez pół miasta w tą ulewę. Do Niego. Nie wyłączyłam komputera, nie napisałam, że idę, nic. Krzyknęłam tylko do mamy, że wychodzę i poleciałam. Już dwano tak nie biegłam. A do faceta nigdy. Ale warto było, choćby po to, żeby ujrzeć jego minę kiedy stanęłam w drzwiach ociekająca deszczem z czerownymi oczami. Pobiegłam tam, chociaż nawet nie wiedziałam co mu powiem. Ale pomyślałam, że lepiej nie wiedzieć co mówić, niż co pisać.
Kiedy już wróciłam do domu, pomyślałam, że warto choć raz się zakochać. Ile jest w stanie zrobić zakochany człowiek dla drugiej osoby? Ile jest w stanie poświęcić? Bardzo wiele. Bo zawsze wiadomo, że nie robi się tego na darmo. I warto choćby po to, żeby móc zachwycać się tym, z jaką miłością ten ktoś na Ciebie patrzy. To nic, że czasem się cierpi. To nieważne. Bo po każdym cierpieniu czeka nagroda, tak jak po każdej burzy wschodzi słońce.

"Tylko Ciebie mogę kochać tak. Tak do końca, jak kocha się tylko raz."

czarna-biedronka 23/05/2008 11:04:09 [Powrót] Skrytykuj lub PodziwiajOj, dużo można zrobić dla osoby którą się kocha. Wszystko nawet można zrobić ;) pozdrawiam;**
Roksana-chan 1/06/2008 13:49:18
| brak www IP: 83.30.71.11

Już mi to ktoś kiedyś powiedział...że po każdej burzy wschodzi słońce.:)I wiem,że ta osoba ma rację,bo już nie raz tak było.:)Fajnie jest być zakochanym i wiedzieć,że ta druga osoba jest w stanie zrobić dla Ciebie wszystko,wszystko dać co ma,tyle miłości.Trochę ci zazdroszczę jak czytam tą notkę.Może kiedyś...;)Może jak się zmienię,wydorośleję.:DTaaa.Pozdrawiam i życzę wiele wiele szczęścia.:)
gosiek 30/05/2008 18:57:54
| brak www IP: 83.5.6.178

Bardzo dziękuje za cieplutkie i słodkie słówka. Jak je zobaczyłam to od razu je schrupałam. Dzięki!!! Pozdrawiam, :*
Chica. 24/05/2008 15:21:44
| http://chica.blog4u.pl IP: zalogowany

To jest piękne. Ja też chcę mieć chłopaka. A go nie mam. :|
Chica. 23/05/2008 20:14:20
| http://chica.blog4u.pl IP: zalogowany