Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
18 czerwca
Początek początku

emotions
Ksiega Myślicieli

Zostaw po sobie ślad

Jestem. Czuję. Oddycham. Czego się najbardziej boję? Samotności. Tego, że kiedyś nikomu nie będę potrzebna..


Lubisz?? Dodaj

68344

Linki
mój photoblog
wirtualne macierzyństwo
sklep
MTV
muzyka
ocenianie blogów
rysunki
moja M. ;*
mój blog z wierszami


Dawne czasy
2008
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień

Powered by Blog4u

18 czerwca

Ale przyjemne to nicnierobienie. Nareszcie, nareszcie, NARESZCIE! :) Tak na to czekałam. Siedziałam po nocach w książkach, rozpaczliwie próbując się poprawić. Kiedy mi nie wychodziło, płakałam po cichu. Ale udało się. Jestem nawet z siebie dumna. Dałam radę, choć czasem musiałam się naprawdę zmuszać, bo kawa nie pomagała i oczy się zamykały. A teraz gdy tylko złapałam wolną chwilę dla siebie, gdy odetchnęłam z ulgą, że nie muszę jutro rano zrywać się do szkoły, mama zaczęła się mnie czepiać. O co? Że nic nie robię! Doprowadza mnie tym do szału. Udaje, że nie widziała jak się uczyłam? Nie. Widziała to. Ale od zawsze uważała, że nauka to nic trudnego. Że siada się do książek i ot tak wszystko umie. Wrr. Ale olewam ją. Wiem, że dałam z siebie ile tylko mogłam i należy mi się odpoczynek. I wakacje zaplanuję sobie sama!
Tak więc jestem szczęśliwa i co najważniejsze nadal zakochana :) Wreszcie zaczęło mi się układać. I nie zanosi się, żeby nagle coś miało się popsuć. Czuję, że te 2 miesiące będą niezwykle udane :)

"Dlatego walcz o to uczucie, które masz. Bezcenny skarb, nadaje życiu smak."

czarna-biedronka 18/06/2008 19:17:23 [Powrót] Skrytykuj lub PodziwiajO Boże, Pati napisała notkę! O_O
:)
faaaaaaajnie! :*
M. 22/06/2008 16:33:49
| brak www IP: 83.19.104.34

Gratuluję.:)Najważniejsze,że Ty jesteś z siebie dumna i zadowolona.Wiesz ile musiałaś 'przecierpieć' a teraz możesz odpoczywać.:)I dalej zakochana...więc tylko życzyć jeszcze więcej szczęścia bo jego nigdy za mało.;|)Pozdrawiam
touchyou 22/06/2008 11:27:46
| brak www IP: 83.5.19.229

A wiesz, że tak samo się czuję jak Ty co do szkoły. Też przez ten semestr zasuwałam starałam się, poprawiałam i sie udało, ale za to przez te 2 miesiące muszę odreagować i wyszaleć się!
Fajnie, że chociaż Tobie dobrze się układa...
Pozdrawiam ;)
Fille 18/06/2008 19:50:39
| brak www IP: 83.9.241.73