Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
26 czerwca
Początek początku

emotions
Ksiega Myślicieli

Zostaw po sobie ślad

Jestem. Czuję. Oddycham. Czego się najbardziej boję? Samotności. Tego, że kiedyś nikomu nie będę potrzebna..


Lubisz?? Dodaj

68344

Linki
mój photoblog
wirtualne macierzyństwo
sklep
MTV
muzyka
ocenianie blogów
rysunki
moja M. ;*
mój blog z wierszami


Dawne czasy
2008
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień

Powered by Blog4u

26 czerwca

Jestem jakaś taka zmęczona. Znudzona. Złapałam się nawet na tym, że przez moment wolałam być znowu sama. Brakuje mi tej wolności, tego spontanu. Głupia jestem. Czego ja od życia wymagam? Mój związek jest wprost idealny, jesteśmy zgraną parą, mam miłość jakiej pragnie wielu. I co? Tak nagle mi się jej odechciało? Niemożliwe. Zbyt wiele poświęciłam dla tego uczucia. Zbyt dużo przeszłam. Nie mogę ot tak bez powodu powiedzieć "Nie chcę i już". To chore. Z jednej strony chciałabym bywać tu i tam, bo te wakacje mijają w miarę spokojnie. On znalazł pracę na lato, ja w tym czasie nie robię nic, nie mam się czym zająć. Wieczorami siedzimy albo u mnie, albo u niego, albo poza domem. Nigdy na to nie narzekałam, uwielbiam z nim przebywać, nawet jeśli nie robimy nic. Zawsze odliczam minuty do naszego kolejnego spotkania, a teraz co? Pobyłabym sama. Gdzieś. Bez zobowiązań. Nie chcę ciągle siedzieć w domu. Ale z drugiej strony nie chcę też wychodzić do ludzi, czasem najchętniej przespałabym cały dzień. Chwilowo nie mam nawet głowy do książek i rysowania. Trudno. Przeczekam. Nie chcę, żeby coś ucierpiało przez moje kaprysy. Nie rozumiem samej siebie. Boże, widzisz i nie grzmisz.

czarna-biedronka 26/06/2008 10:34:00 [Powrót] Skrytykuj lub PodziwiajMoże masz huśtawkę nastrojów...przejdzie z czasem tylko musisz to wytrzymać i przeczekać.To pewnie chwilowe.;)A bliskość drugiej osoby być może pomoże,a jak nie to może dajcie sobie odpocząć od siebie.Tak w ogóle to udanych wakacji.Niedługo będzie już połowa lipca,ale ten czas leci :D Pozdrawiam :)
gosiek 12/07/2008 16:30:04
| brak www IP: 83.5.1.154

Ja to już z Rafałem powoli jesteśmy jak stare dobre małżeństwo. W sumie tez czasami mam takie odpały, że jednak lepiej było, jak byłam sama. Ale później przypominam sobie, jak pare lat temu dosłownie "pragnęłam" miłości, a nie mogłam jej mieć.
Życie jest skomplikowane, nie? ==

p.s. blog nadal zawieszony, ale będę wchodzić i komentować ;*
Roksana-chan 9/07/2008 15:56:53
| brak www IP: 83.30.63.132

No to witaj w klubie moja droga. O_o
Z tym że mój związek ma dopiero ledwo miesiąc, a mnie już tęskni się do wolności. Cho-re!
M. 26/06/2008 22:08:21
| brak www IP: 83.19.104.34